Буріння свердловин під теплові помпи є дуже ефективним способом отримання тепла з надр землі. Геотермальне буріння свердловин проводиться для подальшого встановлення геотермальних зондів та теплового насоса.

 

Для вилучення тепла із землі застосовуються геотермальні зонди – дві U-подібні труби, вставлені в пробурені свердловини. Для більш тісного контакту землі та поверхні геотермального зонда проводиться тампонаж свердловини – комплекс заходів, які захищають надра та зміцнюють простір за трубою від руйнуючих дій ґрунтових вод та природи.

 

Тепловий насос - це апарат, який бере теплову енергію землі чи води, «стискає» її, і передає її в будинок, тим самим забезпечуючи автономне опалення та гаряче водопостачання. Якщо ж будинок, наприклад влітку, потрібно охолоджувати (кондиціонувати), то відбувається зворотний процес - тепло забирається з будинку та скидається в землю чи водойму. Той же тепловий насос може працювати взимку на опалення, а влітку на охолодження будинку.

 

Для встановлення геотермальних зондів та теплових насосів компанією «Джерело-Сервіс» проводиться буріння свердловин діаметром 151 мм та глибиною до 100 м. Усі свердловини підбираються такої глибини, щоб максимально забезпечити об'єкт теплом і в той же час підібрати оптимальний тепловий насос.

 

Ціноутворення залежить від місцевості й складності буріння ґрунтів, та оцінюється індивідуально.